1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

4440444 sesli yanıt sistemi "Çağrı Merkezi"

'Çağrı Merkezleri ve İletişimleri' forumunda Admin tarafından 27 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  444 0 444 Yapı Kredi Bankası Telefon

  Yapı Kredi bankası telefon bankacılığı ile hizmetlere tıpkı bir banka şubesindeymiş gibi hızlıca erişim sağlayabilir ve kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  Sesli Yanıt Sistemi Yeniliği
  Yapı Kredi Bankasına ulaşım için ve kolayca müşteri temsilcisine bağlanabilmek adına 44 0 444 / 0850 222 0 444’ü herhangi bir operatör ayrımı olmadan tarifenizdeki ücret üzerinden arayabilirsiniz.

  Dakika ücretleri tıpkı sabit telefon hatları ile aynı olup ekstra bir ücrete tabi değildir. Yani GSM tarifenizde bedava dakikalarınız varsa dakikalarınızın yettiği süre boyunca ücret ödemeden Mobil hattınızın faydalarından yararlanabilirsiniz.

  Yapı Kredi Müşterisi Olmayanlarda Hizmet Alabilir
  Müşteri hizmetleri veya telefon numarası sadece bankanın kendi müşterileri için kullanılmaz ve dileyen herkes için bu numara açıktır. Sesli yanıt sistemini aradığınızda bankanın sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylara ulaşabilir, kart başvurularında bulunulabilir ve başvuru sonuçları alınabilmektedir. Şubeye giderek bilgi almak yerine bir telefon ile işlemlerinizi çözebilirsiniz.

  Beni Tanı Özelliği!
  Sesli yanıt sistemine cep telefonu numaranızı ekleyebilirsiniz ve bu özellik sayesinde sistem sizi otomatik olarak tanıyacaktır. Bu işlem için “Beni Tanı” olarak kaydedildiğinde aynı numara üzerinden ister 444 0 444 isterseniz 0850 222 0 444’ü arayın sizi tanıyacaktır ve kişiye özel hizmetler için daha kolay yönlendirme yapacaktır.

  Size Özel Sesli Yanıt!
  Müşteriye kolaylıklardan bir yenisi daha yine aynı numaralar üzerinden sağlanır. Telefonla beklemek yerine kolayca müşteri temsilcisine bağlanır gibi kullandığınız en çok menüleri Kişisel Sesli Yanıt Sistemi’ne tanımlayabilir, “Beni Tanı” numarası üzerinden aradığınızda beklemeden menülere erişme imkanı sağlamaktadır.

  Akıllı Telefon Bankacılığı!
  Telefonda çok beklemek yerine 444 0 444 veya 0850 222 0 444’ü aramış olduğunuzda akıllı sistem sizi tanır ve neden aradığınızı tahmin ederek direkt olası seçenekleriniz için bağlar ve diğer menüleri dinleyerek zaman kaybınızı önler. Bir örnek verelim; İnternet bankacılığı kullanıyorsunuz ve şifreniz blokeli olsun. Bu numaraları aradığınızda robot sizi otomatik olarak bilecek ve sorunuzu çözmek adına kısa sürede ilgili bölüme aktaracaktır.

  Yurt Dışından Yapı Kredi Bankasını arama

  • Bireysel bankacılık için: +90 850 444 0 444 veya +90 444 0 444,
  • Kurumsal Telefon Bankacılığı için: +90 850 444 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı telefon hatlarını arayabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 5 Mart 2017
 2. Semih

  Semih Ziyaretçi

  Çok bekletiyor
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş