1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Atamızın Tablosu

'Android' forumunda social35 tarafından 21 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. social35

  social35 Kayıtlı Kullanıcı

  Eve asmak için, iş yerine asmak için ya da hediye etmek için bir birinden güzel ve farklı Atatürk tablosu için Çerçevelet sitesini ziyaret etmek gerekir. cercevelet.com adresine bakılarak görsel olarak da incelenebilecek Atatürk portresi modelleri en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmuş.
  Kanvas Olarak
  Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Atatürk' ün en güzel Atatürk kanvas tablo , sulu boya çalışmalar, siyah beyaz tablolar ve daha fazlası için daha fazla aramaya gerek kalmadan hepsi çerçevelet sitesinde satışa sunulmuş. Bürolar için en güzel hediye olarak görülen, iş yerlerinde mutlaka olması gerekli olan Atatürk tablolarının sayısız çeşidinden seçilen isteğe göre üzerine not eklenerek adrese gönderiliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş