1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

bilgisayar teknik

'Site ve diğer tanıtımlar' forumunda nomerci tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. nomerci

  nomerci Kayıtlı Kullanıcı

  Konusunda uzman ekibimiz ile ister yerinizde ister ofisimizde bilgisayar servis hizmeti vermekteyiz. Ankara’nın tüm ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayar ile ilgili tüm sorunlarınız için ofisimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Ev ve iş yeri kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Server Kurulum ve Yapılandırma, Format atma, Yedekleme, virüs tarama, Toplama bilgisayar, Notebook Tamir ve Servisi, Veri kurtarma, Yazıcı tamiri, Monitör tamiri, Firewall (Güvenlik Duvarı) Kurulum ve satışı, Eset Antivirüs Satışı..

  Format Atma: Bilgisayar işletim sisteminin yavaşlaması , gereksiz hatalar vermesi sonucu çalışmaz duruma gelebilir. İşletim sistemi (Xp,Vista, Win7, Win8 ) zamanla bir çok gereksiz dosyaları sistemde tutarak sistemin şişmesine ve yavaşlamasına sebep olmaktadır. Bu tür sıkıntılardan kurtulmak için Yasal bir işletim sistem cd si ile yeniden yükleme yapılması gerekmektedir.
  esenler bilgisayar servisi
  Yedekleme: Firmanız veya sizin için önem taşıyan dosyalarınızı güven altına almak için bilgisayarda tutmanız ilerde olabilecek hard disk sorunlarında sorun yaratabilir. Bu tür sorunlar yaşamamak için yedekleme cihazları kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu cihazlar kendi içinde yedekleme de aldığı için yedeğinizin yedeğini oluşturmaktadır.
  bilgisayar servisi
  Antivirüs Programı: Eset Endpoint (Nod32) bilgisayarınız için sizi virüsten koruma yanı sıra sisteminizi yavaşlatmadan koruma sağlamaktadır. İnternet ve bilgisayarınıza takılan Usb cihazlardan gelebilecek tehlikerlere karışı bilgisayarınızı koruma altına almanız gerekmektedir.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş