1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bütçenize Uygun Seo Hizmeti - Kredi Kartına Taksitle

'Site ve diğer tanıtımlar' forumunda meyado tarafından 12 Ağustos 2018 17:06 tarihinde açılan konu

 1. meyado

  meyado Kayıtlı Kullanıcı

  SEO çalışmalarında kurumsal düzeyde hizmetler sunan Alpnet Ajans en uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

  [​IMG]

  SEO paketlerimiz sizlerin ihitiyacına uygun olarak 3 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bu paketler aşağıda belirtildiği üzere:

  - SİLVER SEO PAKETİ
  - GOLD SEO PAKETİ
  - PLATİN SEO PAKETİ


  Şeklinde ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerin isteğine göre sunulmaktadır.

  Gelelim SEO paketlerimizin özelliklerine

  - SİLVER SEO PAKETİ
  Başlangıç olarak uygulanan seo çalışma paketimizdir. Genel olarak yeni açılan siteler ya da daha önce seo çalışması uygulanmamış sitelere bu paketi uygulamaktayız.

  - GOLD SEO PAKETİ
  Orta seviye seo çalışma olan bu paketimizde genellikle arama motorlarında etkili sonuçlar alınmasına dayalı etkin çalışma metodları uygulanmaktadır.

  - PLATİN SEO PAKETİ
  En çok tercih edilen seo çalışma paketi olmasının yanı sıra ek hizmetlerle de desteklediğimiz bir uygulama paketi olma avantajıyla da rağbet görmektedir.


  Gelelim SEO çalışma paketlerimizden nasıl yararlanacağınıza; Öncelikli olarak web siteleriniz için hangi paketi almaya karar verdikten sonra seçeceğiniz hizmet paketi ödemesini size uygun olan ödeme yöntemlerinden biriyle yapmanız olacaktır. Ödemenizi Banka Havale/EFT yoluyla yapabileceğiniz gibi Kredi kartına taksitle de bütçenizi sarsmadan yapabilirsiniz.

  SEO hizmet paketlerimiz aylık olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmet aylık süresi biten çalışmaları müşterilerimiz her ay paket ödemesini yaparak yenileyebilmektedirler.

  ALPNET AJANS SEO Paketlerimizden yararlanmak için web adresimizi ziyaret edin.

  Müşteri GSM ve WhatsApp Destek Hattı: 0544 226 57 40
  http://www.alpnetajans.com/seo-paketleri/
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş