1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
    Duyuruyu Kapat

Bilgi : netyardim@vodafone.com

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 24 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Admin

Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

Vodafone net yardım
    Vodafone hizmet değişikliğiniz için yardım alabileceğiniz mail adresidir. Bu adres üzerinden hizmet değişikliklerinizi yapabilirsiniz.
    Hizmetler için;
    Aşağıda bulunan formları doldurarak netyardim@vodafone.com mail atabilir veya (0216) 556 31 73 numaralı faks hattına gönderebilirsiniz.

İptal işlemleriniz için (0216) 556 31 73 numaralı faks hattı kullanılmalıdır.

Bu işlemlerin Müşteri Hizmetlerine ulaşmasının ardından tarafınıza geri dönüş sağlanır.

• Telefonsuz Hizmet Almak İçin : Telefon Hizmet Talep Formu
    • Telefonsuz internet erişimi’ne (Yalın İnternet) geçiş başvurusu için : Yalın ADSL’e Geçiş Talep Formu
    • Telefon kullanım tarifenizi değiştirmek için : Telefon Hizmeti Tarife Değişikliği Formu
    • Ev telefonunuzu başka bir adrese taşıtmak için : Telefon Hizmeti Nakil Formu
    • VodafoneNet’ten aldığınız hizmeti başka bir şahısa devretmek için : Hat Devir Talep Formu
    • Telefon hizmet sağlayıcınızı değiştirmek için : Telefon Hizmeti Sağlayıcı Değişiklik Formu
    • VodafoneNet Internet/Telefon hizmet iptali için : ADSL İptal Talep Formu

Ekteki konulara ek olarak: Adsl/Thk iptal talep formu için tıklayınız.

Ekli dosyalar:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş