1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Samsung Galaxy S8 Türk Telekom (Avea)

'Türk Telekom (Avea)' forumunda Admin tarafından 4 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Samsung Galaxy S8 Türk Telekom (Avea)

  Türk Telekom GSM hizmetinizi Avea Mobil olarak alıyorsanız cihazlar için uygun teklifler ile faturanıza ek kampanyalardan faydalanabilirsiniz!

  Samsung Galaxy S8 henüz tanıtım aşamasında ancak kısa süre sonra satışa sunulacak olup muhtemel seçeneler arasında Türk Telekom faturaya ek taksitli seçenekleri arasında olacaktır.

  Not: Aşağıdaki açıklamalar olması muhtemel şartlar ve koşulları sunmaktadır. Cihazın pazara girişi ve Türk Telekom tarafından açıklamaların yapılması durumunda sayfa üzerinde detaylar ve fiyatlar konusunda düzenlemeler yapılacaktır.

  Türk Telekom tarafından henüz taksitlendirme ve peşin fiyatı ile alakalı olarak bir açıklama bulunmuyor ancak önümüzdeki ay Avea faturalarına ek, taksitli veya peşin olarak satışa konulacaktır.

  Türk Telekom tarafından tarifeler ek telefonlarda pahallı ve orta kesim olarak iki çeşit fiyatlandırma ve seçenekler bulunuyor bunlar ise; pahallı modellerde 12 aylık dönem incelenirken orta halli cihazlarda ise 6 ay değerlendirmesi yapılarak teslim diliyor.

  Samsung S8 modelleri ise;

  Bu modeller Avea hattı üzerinden taksitlendirme yapmayı planlıyorsanız 12 ay düzenli faturalarınızı gözden geçirmelisiniz. Faturalarını 12 ay boyunca düzenli ödeyen aboneler ek taksit olarak yararlanabilir. Bu süre içerisinde hattınızda dondurma işlemi, faturadan kapanma işlemi mevcutsa cihazı alamazsınız.

  Cihazı 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile almak mümkün olacaktır.

  2. Cihaz Seçenekleri

  Daha önce bir cihaz satın aldınız ve 2. cihaz olarak Samsung Galaxy S8 modellerinden birini düşünüyorsanız önceki cihazınızın 6 aylık faturasını ödemiş olmanız gerekmektedir. Eğer faturalarda ödemelerden dolayı hat kapanması, taksit ödenmemesi gibi bir durum yaşadıysanız cihazı taksitli olarak alamazsınız ancak peşin olarak satın alabilirsiniz.
   
 2. leyla

  leyla Ziyaretçi

   
 3. leyla

  leyla Ziyaretçi

   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş