1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
    Duyuruyu Kapat

Sony Experia Z5 kullanıyorum çok memnunum

'Sony' forumunda Admin tarafından 19 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Admin

Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

Telefon almak isteyenlere tavsiye ederim

Kafanızda hangi telefonu almalıyım düşüncesi varsa benim tavsiyem aşağıdadır.

Cep telefonumun artık yetersiz kaldığını düşünerek yeni bir cihaz almaya karar verdim. Fiyatı 4000 TL seviyelerinde olan birçok cihazı inceledim araştırdım. Benim kullanmayacağım minik detaylar için yaklaşık 2000 tl civarında o telefonlara fazla para ödeyeceğimi anlamış oldum. İki telefon arasında kararsız kaldım ve bunlar Samsung J7 Prime ve Sony Experia Z5 Dual iki telefonda tam ihtiyacı karşılıyor.

Yani bir kişinin tüm ihtiyaçlarını Hafıza, Kamera, Ram, Pil derken aynı şeyler aynı özellikler için 2000 TL daha az paraya iyi bir cihaz aldığımı düşünüyorum.

Telefonlar yaklaşık yoğun kullananlarda 1,5 gün, az kullananlarda 2 gün şarj gidiyor. Şahane kameraları var, internet dolaşım ve dokunmatik çok iyi, hafıza yeterli zaten yetmezse harici kart takılıyor eee daha ne başka biz ne kullanıyoruz ki? NFC mi var, Güncelleme mi? var, Sosyal ağlar mı? var, Ekran büyük mü? büyük, Kablosuz iletişim mi? var, Çift hat mı? var (Z5 olanda)...

Bence 4000 TL telefonlara ödemeden önce bir düşünün derim!

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş