1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Sosyal fobiniz mi var?

'Site ve diğer tanıtımlar' forumunda nullsix tarafından 13 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Kayıtlı Kullanıcı

  Sosyal fobiniz mi var?

  Topluluk içerisinde olmaktan rahatsız mı oluyorsunuz? Kendinizi, tek başına iken çok daha mutlu ve huzurlu mu hissediyorsunuz? Büyük topluluklar karşısında konuşma yapmak sizi bir hayli geriyor mu? Küçük düşme kaygısını sürekli olarak yaşıyor musunuz? Bu durumda, sizin sosyal fobiniz var olabilir.

  Peki sosyal fobi problemi ortadan kalkabilir mi? Elbette. Eğer bu konuda gerekli bilince sahip olursanız, sosyal fobi asla aşılamayacak bir problem değildir. Bugün siz sosyal fobisi olanlar için, çok özel bir internet adresi tavsiye etmek istiyorum. Bu sitenin adı, psikiyatrik.org şeklindedir. Sitede sosyal fobisi olanlar için çok faydalı olacak bilgiler hep bir araya getirilmiştir. Gelin psikiyatrik.org ile birlikte sosyal fobinizi yenin!
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş