1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
    Duyuruyu Kapat

telekom hattımı iptal ettiremiyorum

'Genel Tartışma Alanı (Fikir Alışverişi ve Sorular)' forumunda göksel tarafından 24 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. göksel

göksel Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba

Vodafonnet kullanıcısıydım 2015 yılında vodafon internetini iptal ettirdim vodafon hizmetimi babam üzerine kayıtlı türk telekom üzerinden alıyordum.Babamın vefatından sonra veraset ilamı türk telekom’a hattın iptali için başvuruda bulundum türktelekom hattın vodafoninternet kullanımına bağlı olduğunu ve vodafondan ıslak kaşeli bir yazı olmadıktan sonra iptal edemeyeceklerini söylediler

Bu arada ben kiracı bulunduğum bu evdende taşındım ve 2 yıldır hiç kullanmadığım türk telekom telefonuna para ödüyorum bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Saygılarımla

2. Admin

Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

Söylediklerinizden şunu anlıyorum. Hattınız Türk Telekom iken siz Vodafone'ye geçiş yaptınız ve daha sonra hattı iptal ettirdiniz. İnternet hattınızı taşırken aynı zamanda sabit telefon hattınızı da taşımış oluyorsunuz. Bu hizmetin iptalini Türk Telekom gerçekleştirmez. Sizin yapmanız gereken Veraset ilamı, kimlik fotokopiniz ile bir iptal dilekçesi hazırlayarak görüşmenizi 0850 542 0 542 numaralı hat üzerinden, evraklarınızı (0216) 556 31 73 nolu faks numarasına göndererek tamamlayabilirsiniz.

göksel bunu beğendi.
  3. göksel

göksel Kayıtlı Kullanıcı

4. göksel

göksel Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba
    ilginiz için teşekkür ederim vodafon net 'i kiracı olduğum evde iken iptal ettirdim şu anda üzerime kayıtlı herhangi bir internet yok babamın üzerine kayıtlı olan telefon eski adresimde duruyor ve ben hala ödüyorum Türk telekom'a babamın veraset ilamı ile iptal başvurusu için gittiğimde bana telefon üzerinde internet hattı göründüğünü iptal edemeyeceklerini söylüyorlar vodafonda ise hiç kaydım yok yalnız ben türk telekom hattını normal telefon olarak
    kullanırken karşı tarafa numaram türk telekom numarasından farklı bir numara olarak çıkıyordu 850 ile başlayan sizin söylediğinizi yapacağım tekrar vodafon iptal formu doldurup telefon ve ınternet hattını işaretleyeceğim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş