1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Türk Telekom Avea faturasızdan faturalıya geçiş

'Türk Telekom (Avea)' forumunda Admin tarafından 6 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Avea faturasızdan faturalıya geçiş

  Mobil hattınız için Türk Telekom tercih ediyor ve Avea hattı kullanıyorsanız Avea faturasızdan faturalıya geçiş yapabilir ve cazip kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

  Diğer operatörlerden geçişlerde de Turkcell'den Avea'ya veya Vodafone'den Avea'ya geçiş için işlemler aynıdır. Aşağıda hattınızı nasıl faturalı hatta geçiş yapabileceğiniz hakkında bilgilere aşağıdan erişebilirsiniz.

  Başka operatör faturasız hat kullanıyorsanız veya bir başka operatörden faturalı hat kullanıyorsanız tüm işlemler için size yine aynı evraklar lazım olacaktır.

  Avea faturalı hatta geçiş için gereken evraklar:
  • Kimlik fotokopisi (Hat Sahibi)
  • Fatura (En fazla son 2 aya ait olan adınıza kayıtlı bir fatura. Bu fatura adresinizi gösteren sabit internet, elektrik, su, doğalgaz, digiturk, d-smart, telefon gibi bir fatura olabilir).
  İster numara değiştirerek (ücretlidir 20 TL gibi) isterseniz numaranızı aynı bırakarak hattınızı yukarıdaki evraklar ile birlikte faturalıya taşıyabilirsiniz. Yeni bir sözleşme yapmanız gerekecektir. Diğer operatörlerden geçişlerde ise ekstra olarak hat taşıma (Churn) evrağı doldurmanız gerekmektedir. İşlem için ücret ödemeniz gerekmez ancak doğacak vergiler faturanıza belirli süre yansıtılır.

  Eğer vekaletiniz varsa yukarıdaki evraklara vekaletname ilave ederek başkasının adına yetkili iseniz işlem yapabilirsiniz.
   
 2. vehap

  vehap Kayıtlı Kullanıcı

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş