1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Türk Telekom (Avea) hattına kaçtane telefon alabilirim?

'Türk Telekom (Avea)' forumunda Admin tarafından 16 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Türk Telekom (Avea) Mobil hattı üzerine faturaya ek taksitli cihaz

  Türk telefon üzerinden Mobil faturalı hat kullanıyorsanız telefon hattınıza bağlı olarak 2 tane cihaz alabilirsiniz. Bazı kampanlar mevcut aynı anda 2 tane telefon olanlar ile bu konuyu karıştırmayalım. Aynı anda iki cihaz alabilirsiniz. Bu kampanyanın zaten yapılma amacıdır.

  Diğer türlü cihaz alma;


  Avea hattı kullanıyorsanız öncelikle bilmelisiniz ki; ilk cihaz için size 6 ay bir düzenli fatura ödeme ve bu dönem içerisine hattın kapanma veya dondurma gibi durumlarının olmaması gerekmektedir. Buna tek taraflı kapanma yani giden aramalara kapama dahildir.

  6 ay sonunda cihaz alabilirsiniz ancak bu son model değer 2500 tl üzeri olan cihazlarda geçerli değildir. Cihazın kalitesi arttıkça fatura sorgulama ay süresi artar. Kaliteli cihazlarda fatura kontrolü 12 aydır.

  2. cihaz;

  İlk cihazı aldıktan 1 ay sonra 2. bir cihaz alabilirsiniz ama bu düşük model cihazlar için yani ucuz olanlar için geçerli. İlk faturanın ardından 750 TL seviyesinde bir telefon alabilirsiniz. Tabi ilk cihazın ilk faturası ödenmiş olmak koşulu ile.

  Cihaz biraz kaliteleştiğinde yani pahallandığında bu süre 6 aya çıkar. İlk cihazın 6 aylık fatura ödemesi gözlemlenir ona göre 2. telefon verilir.

  En pahallı 2. cihazı almak;

  Son model bir cihaz 2. telefon olarak alacaksanız ilk cihazdan sonra 12 ay düzenli ödeme ile karşılaşıyorsunuz. 1 yıl düzenli fatura son model telefon demek.

  Yeni faturalı hat alanlar 6 ay dolmadan ancak puan sorgulama ile cihaz alabilir.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş