1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone ev interneti Süpernet başvurusu

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 23 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Süpernet Başvurusu

  Eviniz veya işyerinize Vodafone tarafından sunulan sabit bir internet alabilirsiniz. Bu hizmeti hem ADSL hem de kampanyaların uygunluğuna göre Fiber internet olarak tercih edebilirsiniz.

  BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

  Fiber internet hizmetlerinden faydalanabilmeniz için evinizin altyapısının bu hizmeti karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Aksi halde altyapı uygunluğuna göre çeşitli hızlarda ADSL internet hizmeti alabilirsiniz.

  Vodafone Süpernet Fibermax internet hizmeti ise; sadece kendi altyapısının bulunduğu bölgelerde verilir. Bu hizmet belli büyük illerde bazı bölgelerde sunulur. Diğer fiber internet hizmeti ise 81 ilde Türk Telekom altyapısı üzerinden verilebilmektedir.

  Süpernet başvurusu nasıl yapılır?

  Başvuru işlemleriniz için çeşitli alternatifleri değerlendirebilirsiniz ve bunlar;

  • Telefon ile Vodafone Süpernet Başvurusu:
  Telefon ile başvuru yapmak istediğinizde; 0 850 542 0 542 numarayı aramanız gerekecektir. Bu işlemde kampanyalar hakkında bilgi alarak onay vermeniz durumunda tarafınıza kurulum ekipleri veya kurye tarafından Vodafone Süpernet Sözleşmesi gönderilir ve kurulum esnasında veya başvuru sonlandırmak adına imzalar ve kimlik fotokopinizi vermeniz yeterli olur. Kaydınız tamamlandıktan sonra açılış işlemleri başlar.

  • Vodafone Cep Shop aracılığı ile Süpernet başvurusu:
  Herhangi bir Vodafone cep merkezine giderek başvuru formunu doldurabilir ve kimlik fotokopinizi bırakarak işlemleri başlatabilirsiniz.

  ONLİNE BAŞVURU
  Online başvuru hem hızlı hem de elini suya sabuna değdirmek istemeyen müşteriler için en kolay yoldur. Bu yönteme başvurduğunuzda Müşteri hizmetleri tarafından aranır ve detayların ardından talebinizi oluşturup basitçe başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

  ONLİNE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

  Başvuru işleminiz ardından kısa süreler içerisinde aranırsınız. Sözleşme ve evraklarınız kapınıza veya bulunduğunuz adrese teslim edilir.
   
  Son düzenleme: 8 Ağustos 2017
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş