1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone fiber internet altyapı hattı sorgulama

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 24 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone fiber internet altyapısı sorgulama
  Vodafone fiber internet teknolojisi sayesinde evinize veya işyerinize yüksek hızlarda sabit internet hizmeti alabilirsiniz. Fiber internetlerden faydalanmanız için altyapınızın fiber optik kablolar ile donatılmış olması gerekmektedir.

  Fiber internet altyapısını iki şekilde sorgulayabilirsiniz bunlar;
  • Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşerek : 0850 542 0 542
  • Online olarak binanızın altyapısını sorgulayarak.
  Bu alanda size bir hatırlatmada bulunalım;
  Vodafone Süpernet fiber hizmetleri için kendine has büyük şehirlerde altyapısını çekmektedir ve mevcutta altyapı olan bölgeler bulunmaktadır. Bu hizmetler için size 1000 Mbps'ye kadar hız hizmeti verebilir. Bu hizmet FiberMax olarak adlandırılır ve altyapınızın uygunluğu Müşteri Temsilcisi aracılığı ile öğrenilebilir.

  Kendi fiber altyapısının olmadığı bölgeler;

  Kendi altyapısı bulunmayan bölgelerde fiber internet altyapısını Türk Telekom fiberi kullanarak 81 ilde hizmet vermektedir. Bu alanda alabileceğiniz 100 Mbps'ye kadar çıkabilmektedir. Binanızın altyapısını Türk Telekom üzerinden sorgulayabilir ve mevcut yapıya sahipseniz "Vodafone Süpernet Fiber" kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

  Binanızın altyapısı ADSL destekliyorsa Süpernet ev internetleri için tercih kullanabilirsiniz. Sorgulama yapmadan başvuru yapmanız durumunda ise; kayıt esnasında fiber altyapınız varsa size hattınız aktif edilmeden bilgisi verilir ve hizmetiniz fiber olarak değiştirilir.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş