1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Vodafone Net Huawei HG532s ADSL Kablosuz Modem Kurulumu

'Modem ve Bağlantı Sorunları' forumunda Admin tarafından 24 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Net Huawei HG532s ADSL Kablosuz Modem Kurulumu

  Vodafone Net ADSL paketinizin kurulumunu; kutunun içinden çıkan KURULUM cd’si ile ya da Çağrı Merkezimize (0850 210 10 20) KURULUM talebinizi belirterek kolaylıkla yapabilirsiniz;

  1 ADSL hattınızın bulunduğu telefon prizini kutudan çıkan splitter'ın “Line”girişine bağlayınız.

  2 Splitter'ın “Modem” çıkışını modeminizin "ADSL" girişine, "Phone" çıkışını ise modeminizin "Line" girişine bağlayınız.

  3 Modeminizin “Phone” girişine ise kullanacağınız telefon cihazını bağlayınız. Herhangi bir kablolu veya kablosuz / DECT) telefon kullanabilirsiniz.

  Modeminize elektrik vermeden önce bütün bağlantıların doğru yapıldığını kontrol edin. Kutudan çıkan güç adaptörünü 220V prizine, adaptörün diğer ucunu da WAV-140'ın güç girişine takarak On/Off (açma-kapama) düğmesinden modeminizi açabilirsiniz..

  4 Internete bağlanacağınız bilgisayarınızı WAV-140'ın Ethernet veya USB çıkışına bağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra kablosuz özelliği olan bilgisayarlarınızı (ileride açıklandığı şekilde) yerel ağınıza ve Internete bağlayabilirsiniz.

  5 Modeminize elektrik vermeden önce bütün bağlantıların doğru yapıldığını kontrol edin. Kutudan çıkan güç adaptörünü 220V prizine, adaptörün diğer ucunu da WAV-140'ın güç girişine takarak On/Off (açma-kapama) düğmesinden modeminizi açabilirsiniz.

  Kullanım klavuzu için tıklayın
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş