1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone Samsung Galaxy S8 Edge

'Vodafone GSM' forumunda Admin tarafından 4 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Samsung S8 Edge

  Vodafone tarafından şuan gündemde olan Samsung Galaxy S8 Edge cep telefonu için herhangi bir netleşen bir durum söz konusu değildir. Ancak önceki S7 ve iPhone modellerinde olduğu gibi aynı kriterler uygulanarak cihaz kullanıcılarına faturalarına ek olarak taksitli veya peşin olarak verilebilecektir.

  Faturalı hat kullanıcıları puan sorgulaması yaparak cihaza ek taksit ödeme imkanı ile sahip olurken, faturasız Vodafone hat kullanıcıları ise, hatlarını Vodafone faturalı hat yaparak puanlarının yeterliliğince Samsung S8 Edge kampanyasından yararlanabileceği düşünülüyor.

  Vodafone tarafından akıllı cihaz taksitleri 18, 24 ve 36 ay olarak 3 seçenek halinde sunulur. Bütçenize uygun olan seçeneklerin tercihi ise hat sahibine kalıyor.

  ŞARTLAR VE KOŞULLAR

  • Vodafone cihazları taksitlendirme işlemi için "Limit Puan" uygulaması yapılmaktadır: Vodafone Limit Puan Sorgulaması kapsamında müşterilerin TCKN ile kayıtlı tüm hatlarındaki abonelik yaşı, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, fatura tutarları üzerinden değerlendirilerek ödeme tipine göre bir limit puan belirlenir. Müşterinin seçtiği cihaza sahip olması için müşteriye ait limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanının kampanya kapsamında seçtiği cihaz için yeterli olmaması halinde, abonenin Findex sorgulama verileri baz alınarak yeniden hesaplanacak olan Vodafone Limit puanı, seçtiği cihaz için puan yeterli ise kampanyadan faydalanabilir.
  • Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
  • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
  • Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi otomatik olarak açılacaktır. Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
  • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır. İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. Satın alınan içerikler ayrıca ücretlendirilir. Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur. Bir abone bir GSM numarası ile kampanyadan sadece bir kere faydalanabilecektir.
  • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 farklı abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
  • Yeni bir cihaz kampanyasına girmek isteyen abone son 2 ay içerisinde kendi isteği ile herhangi bir cihaz kampanyadan çıkış yapmış ise, çıkış yaptığı kampanyanın cezasını ödemeden yeni cihaz kampanyasına giriş yapamayacaktır.
  • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır. Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
  • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar, aktif ve limit puaı yeten Vodafone aboneleri için geçerlidir. Diğer aboneler numaralarını Vodafone’a taşımak suretiyle kampanyalardan faydalanabilirler.
  • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
   
 2. aliabi

  aliabi Kayıtlı Kullanıcı

  sanırım benim Findex notum bayağı düştü bu kampanya hayal oldu
  ------------------------
  24hourprintingnyc
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş