1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Vodafone Süpernet ev interneti kaç ay dondurulabilir?

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 24 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Süpernet Hat Dondurma
  Vodafone Net internet hizmetinizi dondurma/askıya alma işlemini dilediğiniz zaman içerisinde taahhütlü olun olmayın uygulayabilir ve hattınızı belirli sürelerde fatura gelmeden kullanıma kapatabilirsiniz.
  Vodafone Süpernet internet hattını dondurma işlemi ücretli bir işlemdir ve fiyatı 29 TL olarak faturanıza yansıtılır.

  Ne kadar süre hattınızı dondurabilirsiniz?
  Vodafone askıya alma işlemi her yıl 2 sefer uygulanabilir ve bu süre 6 aya kadardı.
  Fiber internetler tek seferde 10 ay (300 gün) olarak dondurulabilir.

  Bu dönem içerisinde size internet kullanım ücreti çıkmaz ancak, kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

  Hat dondurduğunuz süre taahhüt sürenizden sayılmaz ve hattı açtırdığınız gün taahhüt süreniz kaldığı yerden devam eder. Hattı dondurduktan sonra askıya alma süresi bitmeden müşteri hizmetleri ile görüşerek hattı kullanıma tekrar açtırabilirsiniz.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş