1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone Süpernet ev interneti kaç günde açılır?

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 17 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Bu konu biraz değişik işlemektedir ve başvurunun gecikmesine neden olan bazı etkenler vardır. Kısaca özetleyelim.
  Online başvuru yaptığınızda bir başvuru formu doldurup gönderdiğinizde veya telefonla başvuru yaptığınızda işlemler biraz daha uzar. Çünkü kimlik fotokopinizin ve sözleşmenizin Vodafone'ye ulaşması gerekmektedir. Sözleşmeler ulaştıktan sonra başvurunuz işleme alınır.
  Evrakların size gelmesi ve tekrar gitmesi işlemi uzatır. Bir Vodafone mağazasından başvuru yaptığınızda daha kısa sürede işlemler başlar ve bu işlemler 7 -10 gün arasında değişebilir.
  Başvurunuzu yaptıktan sonra port sorunları, Türk telekom servis yoğunluğu gibi nedenler daha fazla uzamasına neden olur.
  Churn yani geçiş işlemleri daha kısa sürede gerçekleşir bunun nedeni ise; hattınızın olması ve portun bulunmasından kaynaklıdır. Yani size yeni bir işlem yapılmayacaktır mevcut sisteminiz üzerinden işleyiş tamamlanacaktır.
   
 2. Bahadır

  Bahadır Administrator Site Yetkilisi

  @Admin Benim yiyenim bağlattırdı internet 3 günde bağlandı hızı da oldukça iyi :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş