1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
    Duyuruyu Kapat

Vodafone supernet iptal

'Vodafone Süpernet' forumunda Caglayan42 tarafından 8 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Caglayan42

Caglayan42 Kayıtlı Kullanıcı

Merhabalar arkadaslar basima geleni yazayim. Haziran 30 internetim kuruldu 2 gun sonra pat diye internetim gitti. Musteri hizmerini aradigimda kaydiniz alinmisdir denilsi tekrar arandigimda santrelden baglantiniz iptal edilmisdir denildi tekrar aradim telefon kutucuklarinda portda sanirim ariza var dediler iyi onu bekleyetim dedim gelen giden olmadi tekrar aradim. Bu sefer evinizin ic tessiatda problem var denildi deli oldum. Hemen ayri kablo cektirip baktim yine internetim yok . bu sefer arayip iptal islemin gerceklesmesini istiyorum dedim. Bana fax cekip .. Nolu numaraya ve kargoyla modemi gonderin denildi. Fax cektigim anda mesaj geldi. Iptal talalebiniz uzerine. Hizmetiniz kisitlabmistir iptal islemleriniz tamamlanabilmesi icin .. Nolu numarasindan aranacaksiniz diye mesaj geldi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş