1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone Süpernet iptalinde cayma bedeli ne kadar tutar

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 24 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Net taahhütlü Süpernet Aboneliğinin İptal Durumunda Taahhüt Cezası

  Aslında bu işlemin adı ceza değildir. Size sözünüz karşılığında verilen indirimlerin vazçtiğiniz durumlarda geri alınmasıdır.
  Sözleşmelerde maddeler halinde sıralıdır ve bu hizmetlerin normal ücreti budur eğer siz 24 ay tahhüt yaparsanız size bu kadar indirim yapar ve şu fiyattan sunarız denilir. Siz bu şartları kabul eder ve 24 ay kullanım sözü verirsiniz.

  Kullanım süresi dolmadan bu hizmetten oldu ya vazgeçtiniz işte o zaman Vodofone size diyecek ki, getir kardeşim verdiğim indirimlerin parasını biz seninle böyle anlaşmıştık.

  Peki Vodafone cayma bedeli için sizden hangilerinin tutarını isteyecek?

  1. Verilen indirimler (söleşmenizde taahhütlü fiyat ve kampanyasız fiyat olarak belirtilir.),
  2. Kalan cihaz taksitleri (modem veya tablet gibi ürün aldıysanız kalan tutar),
  3. Aktivasyon Ücretleri,
  4. Başvuru bedelleri,
  5. Kurulum bedeli.
  Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş