1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Bilgi : Vodafone Süpernet telefon ile iptal edilir mi yoksa dilekçe faksı şart mı?

'Vodafone Süpernet' forumunda Admin tarafından 23 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

  Vodafone Süpernet ev internetinin iptal işlemi ve dilekçesi
  Vodafone abonelik iptali nasıl yapılır?

  Aşağıda açıkladığımız iptal işlemi Vodafone Net Süpernet "ev internet veya işyeri interneti" iptali içindir. Mobil hizmetler ile karıştırmayınız.!

  Vodafone Süpernet internet hizmetinizden vezgeçtiğinizde (ADSL/FİBER) bu iptali Müşteri hizmetleri ile telefonla görüşerek yapamazsınız. Telefon ile sadece ön iptal talebi oluşturabilirsiniz ancak kapama işlemini gerçekleştiremezsiniz.
  İptalin tamamlanabilmesi için bir dilekçe ile kimlik fotokopinizin fakslanması, kurumsal abonelerde imza sürküleri, yetkili kimlik fotokopisinin ve dilekçenin Vodafone müşteri hizmetlerine iletilmesi gerekmektedir.

  İptal dilekçenizi göndermeden önce Vodafone ile ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Bu görüşmenizi 0850 542 0 542 numaralı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  İptal talebi formu yalnızca (0216) 556 31 73 nolu faks numarasına gönderilmeli, mail atılmamalıdır.

  Görüşmenin ardından dilekçenizi size verilecek olan faks numarasına göndererek iptal işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilekçe örneği aşağıda ekte mevcuttur. Dilekçenizle birlikte kimlik fotokopinizi göndermeyi unutmayınız.

  İnternet iptal dilekçesi nasıl yazılır?
  Aşağıda iptal dilekçesi örneğine ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Süpernet iptal dilekçesi örneği
  Dilekçenizi hazırlayıp Vodafone'e göndermeniz durumunda size 24 saat içerisinde talebinizin alındığına dair bildirimde bulunulur bu tarihten itibaren Vodafone'den iptalini istediğiniz hizmetleriniz 7 gün içerisinde iptal edilerek fesih işlemi tamamlanır. İptalin ardından size bildirim gelecektir.
   
  Son düzenleme: 24 Şubat 2017
  Selfie bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş