1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
    Duyuruyu Kapat

Whatsapp'ta profil resmi neden yok, nereye gitmiş

'Sohbet ve Mesajlaşma yazılımları' forumunda Admin tarafından 17 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Admin

Admin Mobile Türkiye Site Yetkilisi

Whatsapp'ta profil resmi yok görünmüyor acaba öldü mü?

Bakıyorum ama eklediğim adamın resmi yok göremiyorum diyorsanız bunun birkaç nedeni var.

İlk aklınıza gelecek nedenler arasında kişinin profil resmi koymadığıdır ancak bu ihtimallerin en düşüğüdür ve kullanıcıların tümü profil resmi kullanır. Kendi resmini koymasa bile herhangi bir resim ekleyerek profili boş bırakmaz. Çünkü rahatsızlık vericidir.

İkinci ihtimal ki bu en yüksek olanıdır. Kişi sadece kendi rehberinde kayıtlı kişilere resmini gösterebilir. Sizi telefon defterinden silip atmışsa karşı tarafın profil resmini göremezsiniz.

Düşük ihtimallerden biride sizi engellemesidir. Eğer engellendiyseniz karşı tarafın profil resmini göremezsiniz. Bunu öğrenmek basittir. Bir mesaj attığınızda zaten okunmayan mesaj durumu açığa koyar. 1 gün sonunda eğer hala tek tık varsa engellisiniz. Başka açıklama yok. İnternet yoktu, çekmiyordular bahanedir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş