1. Sayın ziyaretçi, sitemiz üzerinden teknolojik anlamda hemen her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yardım veya bilgi almak için konu açabilir aynı zamanda yanıtlar verebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için "Buraya Tıklayın" 1 dakika içinde eşit şartlarda üyelik avantajlarından yararlanın.!
  Duyuruyu Kapat

Yeni Bir Hobi Edinmeye Var Mısınız?

'Cihaz Alım Satım İşleri' forumunda social35 tarafından 13 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. social35

  social35 Kayıtlı Kullanıcı

  Herkesin içerisinde kendisini tamamlayan ve onunla uğraştığında kendisini çok iyi hissettiren bir hobisi mutlaka vardır. Kimisi oyuncaklardan, kimisi resimlerden kimisi de müzik aletlerini hobi olarak edinirken bazı kişilerin kendini tamamlayan hobisi ise ahşap objeler üzerinde çalışmaktır. Bu objeler oyma, şekil verme ve stencil adı verilen ahşap boyama tekniklerinden oluşur.
  Stencil Nasıl Yapılmalı?
  Hobinizin ahşap objeler üzerinde olduğuna kanaat getirmenin ardından çalışmalarınızı boyama üzerine yapabileceğiniz ve bu boyama çalışmalarına da stencil dendiğini belirtmiştik. Bunun için gerekli olan malzemeler ise farklı ebatlardaki özel boyama fırçaları, hobi boyaları ve hayal ettiğiniz desenleri işlemenize yardımcı olacak benzer ekipmanlar olarak tanımlanabilir. Bu ekipmanları uygun fiyatlar ve kalitede edinebilmenin yeni adresi https://hobipazarim.com/ ile siz de keyifli zamanlar geçirebileceğiniz hobinizi belirleyebilir ve bunun için gerekli olan tüm gereksinimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
   
 2. lalaxd

  lalaxd Kayıtlı Kullanıcı

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş